• Kategorie
  • Parametry
  • Wózek piekarniczy

Wózki wprost stworzone dla Twojego chleba. Siatkowa konstrukcja półek to idealne miejsce do odprowadzenia każdego pieczywa w sposób równomierny. Chleb stanie się na zewnątrz chrupiący a w środku mięciutki. Dokładnie taki, jak Polacy pamiętają z dawnych lat.
Wózki Ultra Power docenią również pracownicy Twojej piekarni. Wózki wytrzymują wysokie obciążenie, koła sa wytrzymałe w pełni łożyskowe i obrotowe, a utrzymanie czystości nie stwarza większych problemów.

  • Gastronomiczny sklep internetowy - profesjonalne urządzenia do pracy

Nasz gastronomiczny sklep internetowy oferuje urządzenia gastronomiczne najwyższej klasy. Skupiamy sie na selekcji oferowanych produktów, aby klient miał pewność, że zaopatruje się w urządzenia najwyższej klasy zapewniające ciągłą pracę. Urządzenia gastronomiczne z zasady i niejako przymusu dedykowane sa do stałej pracy dosłownie z minuty na minutę. Nie ma mowy o awariach na których usunięcie będziesz czekać kilkanaście godzin. Piec do pizzy, zmywarka do szkła i talerzy, zmywarka kapturowa, piec konwekcyjno-parowy, kuchnia grzewcza muszą pracować non stop, ponieważ ich przestój przynosi straty na wskutek których klient odchodzi pełen niezadowolenia w Twój lokal przynosi straty. Konkurencja nie śpi, tylko czycha na takie wpadki. Dlatego zainwestuj w urządzenia gastronomiczne solidne i trwałe. Uważasz, że Twój budżet jest skromny? Nie szkodzi! Oferujemy leasing dla gastronomii. Sprzedajemy urządzenia gastronomiczne w leasingu dzięki czemu nie musisz czekać, aż budżet będzie zapewniony. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.