• Kategorie
  • Parametry
  • Regały chromowane magazynowe, składane oraz akcesoria do regałów - półki, słupki, koła.Wózki piekarnicze, kosze sklepowe.

 

Dzisiejszy przedsiębiorca potrzebuje rozwiązań prostych i elastycznych, które sprostają ciągłym zmianom potrzeb. Innowacyjny system regałów do magazynowania o wysokiej odporności na obciążenia i bardzo prostym montażu to rozwiązanie systemowe , które w krótkim czasie można wdrożyć w każdym przedsiębiorstwie. Łączy w sobie nowoczesną stylistykę – otwartą siatkową konstrukcję - w wysokiej jakości powłoce z Chromu, oraz ogromną elastyczność dzięki możliwości łączenia regałów w ciągi, dokładaniu i odejmowaniu półek, zastosowaniu różnych wysokości oraz dodatków zwiększających funkcjonalność systemu.

Oferujemy regały gotowe 4 półkowe, regały piekarnicze 8 półkowe oraz elementy do tworzenia własnej konfiguracji regałów z dowolną ilością półek pod konkretne przeznaczenie zgodne z Państwa zapotrzebowaniem.

Wszystkie regały, elementy dodatkowe i akcesoria posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

  • Gastronomiczny sklep internetowy - profesjonalne urządzenia do pracy

Nasz gastronomiczny sklep internetowy oferuje urządzenia gastronomiczne najwyższej klasy. Skupiamy sie na selekcji oferowanych produktów, aby klient miał pewność, że zaopatruje się w urządzenia najwyższej klasy zapewniające ciągłą pracę. Urządzenia gastronomiczne z zasady i niejako przymusu dedykowane sa do stałej pracy dosłownie z minuty na minutę. Nie ma mowy o awariach na których usunięcie będziesz czekać kilkanaście godzin. Piec do pizzy, zmywarka do szkła i talerzy, zmywarka kapturowa, piec konwekcyjno-parowy, kuchnia grzewcza muszą pracować non stop, ponieważ ich przestój przynosi straty na wskutek których klient odchodzi pełen niezadowolenia w Twój lokal przynosi straty. Konkurencja nie śpi, tylko czycha na takie wpadki. Dlatego zainwestuj w urządzenia gastronomiczne solidne i trwałe. Uważasz, że Twój budżet jest skromny? Nie szkodzi! Oferujemy leasing dla gastronomii. Sprzedajemy urządzenia gastronomiczne w leasingu dzięki czemu nie musisz czekać, aż budżet będzie zapewniony. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.