• Płyn wirusobójczy do powierzchni, urządzeń, rąk Pron-Tech 5 LITRÓW

Symbol: PT5L

Płyn wirusobójczy działający na wirusy osłonkowe w tym na koronawirusa (wirus osłonkowy) na bazie roztworu wodnego w opakowaniu 5 litrów.

85.00
85.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Kurier 20

Zamówienie telefoniczne: 502 391 482

Zostaw telefon

Środek dezynfekcyjny PRONTECH posiada właściwości wirusobójcze (wirusy osłonkowe), bakteriobójcze i grzybobójcze.

Może być stosowany do dezynfekcji wszystkich wodoodpornych powierzchni i wyposażenia w lokalach i placówkach gastronomicznych, w zakładach przemysłowych, firmach, domach prywatnych.

Środek służy do dezynfekcji powierzchni, sprzętów, urządzeń w tym mających kontakt z żywnością oraz rąk.

Pron Tech znajduje zastosowanie do dezynfekcji rąk, samochodów, szatni pracowniczych, sanitariatów, wiat przystankowych, śmietników, urządzeń i sprzętów roboczych, stanowisk pracy, wind i schodów, wag najazdowych, chodników, ulic i innych.

Płyn jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie do prawidłowej dezynfekcji wymagany jest długi czas odparowania, dlatego sprawdza się w placówkach oświatowych do odkażania szatni uczniowskich, szafek szkolnych i przedszkolnych, ze względu na dopuszczenie do kontaktu z żywnością można nim odkażać stołówki szkolne, stoły i krzesła, ale tez pomoce dydaktyczne, tablice, zabawki, schody i poręcze, myc posadzki i kafelki.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3944/10 z dnia 19.01.2010 Przeznaczenie produktu: środek dezynfekcyjny, posiada właściwości
bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze Postać produktu: roztwór wodny. Substancje czynne: Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu
(ADBAC (C12-18)) [zaw. 400 g/kg]<1%

Opakowanie 5 litrów.

PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ! PRODUKT W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY!

Wysyłka w trybie natychmiastowym, na terenie Wrocławia odbiór osobisty - większe ilości dowozimy.

Koszt wysyłki do 4 sztuk 20 zł netto. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk dostawa gratis.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Gastronomiczny sklep internetowy - urządzenia gastronomiczne w dobrej cenie
Sklep internetowy, dostawca urządzeń do gastronomii oferuje pełne wyposażenie gastronomii. Działamy w zakresie dostaw sprzętu dla restauracji, kuchni cateringowych, barów, pubów, kawiarni i cukierni, food trucków jak również dostarczamy wyposażenie do sklepów spożywczych - lady chłodnicze, regały chłodnicze, regały na butelki. Specjalną ofertę kierujemy do placówek budżetowych - przedszkola i szkoły obsługujemy w ramach przedłużonego terminu płatności. Oferujemy leasing dla gastronomii na atrakcyjnych warunkach.
Nasza stała oferta: piec do pizzy gazowy, piec do pizzy elektryczny, piec konwekcyjno-parowy, piec konwekcyjny, pakowarka do żywności, obieraczka do ziemniaków, pakowarka komorowa, szybkoschładzarka, meble ze stali nierdzewnej, wózek kelnerski, ekspres do kawy automatyczny, ekspres do kawy kolbowy, zmywarka kapturowa, zmywarka do szkła, zmywarka uniwersalna oraz akcesoria kuchenne. Zapraszamy do zakupów. Siedziba naszego sklepu zlokalizowana jest w mieście Wrocław, jednak obsługujemy klientów na terenie całej Polski, świadcząc dostawy za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych.
W ramach walki z koronawirusem w stałej ofercie pozostaje chemia dezynfekcyjna, przyłbice, maseczki, dozownik dezynfekcyjny, mata dezynfekcyjna i inne środki przeciwwirusowe.