• Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Daikin MCK75J

Symbol: MCK75J

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Daikin MCK75J

2379.00
2379.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0

Zamówienie telefoniczne: 502 391 482

Zostaw telefon

Cechy produktu

  • Nawilżanie URURU: utrzymuje komfortowy poziom wilgotności z wbudowanego 4 litrowego zbiornika wody

  • Duża moc oczyszczania powietrza zwiększa jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń dzięki technologii Flash Streamer Daikin

  • Duży nawiew powietrza: 450 m³/h w trybie turbo

  • Cicha praca: ciśnienie akustyczne od 17 dBA

  • Certyfikat TÜV Nord Testing Laboratory dla Indoor Air Hygiene (higiena powietrza wewnątrz pomieszczeń)

  • Lekka i zwarta budowa

  • Łatwy do czyszczenia płaski panel

Dlaczego warto wybrać oczyszczacz powietrza Daikin? Firma Daikin jest światowym liderem w dziedzinie efektywnych energetycznie rozwiązań sterowania klimatem. Dzięki ukierunkowaniu na innowacje w zakresie komfortu, efektywności energetycznej, sterowania oraz niezawodności,wyznaczamy standardy jakości w branży.

Komfort Oddychanie czystym powietrzem jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na nasze zdrowie. Czyste powietrze o odpowiednim poziomie wilgotności, dostarczane we we właściwe miejsce zapewnia optymalny komfort. Oczyszczacze powietrza Daikin odfiltrowują zawarte w powietrzu cząstki, alergeny i nieprzyjemne zapachy, aby dostarczać czyste powietrze do oddychania, optymalizując poziom komfortu i redukując zagrożenia dla zdrowia.Kontrola Nasze oczyszczacze powietrza oferują użytkownikowi pełną kontrolę nad miejscem i czasem dostarczania czystego powietrza. Kompaktowe rozmiary i lekkość pozwalają na umieszczenie oczyszczacza powietrza tam, chcesz. Zaawansowane technologicznie oraz łatwe w obsłudze, sterowniki, zapewniają pełną kontrolę nad natężeniem przepływu, poziomem wilgotności oraz planowanym czasem użytkowania. Różne tryby pracy to wstępnie zaprogramowane funkcje, które można uruchomić, w razie nagłej potrzeby, np. szybkie oczyszczanie lub cichy tryb nocny.Efektywność energetyczna Nie byłby to produkt Daikin, gdyby jego poziom efektywności energetycznej nie był najwyższy. Tak jak wszystkie nasze urządzenia i systemy, również oczyszczacze powietrza charakteryzuje wysoka efektywność energetyczna. Dodatkowo została podwyższona przez specjalne czujniki, które wykrywają stopień zanieczyszczenia powietrza oraz odpowiednio wyłączają i włączają jednostkę. Programowane zegary umożliwiają planowanie harmonogramów automatycznego oczyszczania powietrza. Niezawodność Produkty Daikin są znane ze swej niezawodności.. I możesz polegać na działaniu, które spełni Twoje oczekiwania.

Czym jest technologia Daikin Streamer?Intensywne wyładowanie Streamer eliminuje wirusy, bakterie, pleśń i szkodliwe związki chemiczne, poprzez rozkład i fragmentację ich białek. Następnie ulegają one zniszczeniu w wyniku utleniania, co zapewnia zabezpieczenie przed wirusami. Strumień wyładowania Streamer przekształca się następnie w bezpieczne atomy azotu i tlenu oraz cząsteczki wody. Technologia Daikin Streamer, w porównaniu ze stosowanymi standardowymi technologiami, zapewnia generowanie wyładowań plazmowych o szerszym zakresie. Umożliwia to wytworzenie większej liczby elektronów, czego skutkiem jest blisko 1.000 razy większa szybkość rozkładu utleniającego.

 

Parametry pracy

99,1% skuteczność usuwania wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych,

95,1% skuteczność usuwania alergenów, kurzu,

95% skuteczność eliminowania nieprzyjemnych zapachów pochodzenia naturalnego, np. dymu papierosowego!

87,9% skuteczność usuwania roztoczy, pleśni,

46m2 powierzchni skutecznie oczyszczanej!

17dB hałasu na najniższym biegu - idealny do sypialni i najcichszy ze skutecznych oczyszczaczo-nawilżaczy powietrza!

8W zużycia prądu na najniższym biegu - znakomita energooszczędność!

3 lata gwarancji bez żadnych dodatkowych warunków!

automatyczne wykrywanie zanieczyszczeń w postaci kurzu i zapachów!

większy komfort oddychania dla alergików i osób cierpiących na astmę!

wbudowany jonizator powietrza generuje duże ilości jonów ujemnych (tych samych, które znajdują się w lasach, górach, przy wodospadach),

pilot zdalnego sterowania,

zabezpieczenie przed dziećmi

wygodny uchwyt do przenoszenia,

wyłącznik czasowy - timer,

gotowy do pracy (po zdjęciu zabezpieczeń transportowych) - w komplecie zapasy filtrów!

wbudowany nawilżacz ewaporacyjny,

funkcja oczyszczania powietrza może działać samodzielnie (bez potrzeby nawilżania),

5 biegów pracy: Cichy, Niski, Średni, Wysoki, Turbo,

dodatkowy zewnętrzny pochłaniacz zapachów wielokrotnego użytku!

wkład jonów srebra - skuteczny przeciw bakteriom i pleśniom części nawilżającej.

 

 

WYMIARY:

39,5 x 59 x 26,8 cm


 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Gastronomiczny sklep internetowy - urządzenia gastronomiczne w dobrej cenie
Sklep internetowy, dostawca urządzeń do gastronomii oferuje pełne wyposażenie gastronomii. Działamy w zakresie dostaw sprzętu dla restauracji, kuchni cateringowych, barów, pubów, kawiarni i cukierni, food trucków jak również dostarczamy wyposażenie do sklepów spożywczych - lady chłodnicze, regały chłodnicze, regały na butelki. Specjalną ofertę kierujemy do placówek budżetowych - przedszkola i szkoły obsługujemy w ramach przedłużonego terminu płatności. Oferujemy leasing dla gastronomii na atrakcyjnych warunkach.
Nasza stała oferta: piec do pizzy gazowy, piec do pizzy elektryczny, piec konwekcyjno-parowy, piec konwekcyjny, pakowarka do żywności, obieraczka do ziemniaków, pakowarka komorowa, szybkoschładzarka, meble ze stali nierdzewnej, wózek kelnerski, ekspres do kawy automatyczny, ekspres do kawy kolbowy, zmywarka kapturowa, zmywarka do szkła, zmywarka uniwersalna oraz akcesoria kuchenne. Zapraszamy do zakupów. Siedziba naszego sklepu zlokalizowana jest w mieście Wrocław, jednak obsługujemy klientów na terenie całej Polski, świadcząc dostawy za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych.
W ramach walki z koronawirusem w stałej ofercie pozostaje chemia dezynfekcyjna, przyłbice, maseczki, dozownik dezynfekcyjny, mata dezynfekcyjna i inne środki przeciwwirusowe.