• Kategorie
  • Parametry
  • Środki wirusobójcze, biobójcze, dezynfekcyjne, płyny wirusobójcze, środki dezynfekcyjne, przyłbice, maseczki, termometry bezdotykowe

Środki dezynfekcyjne wykorzystywane są do odkażania miejsc pracy oraz obszarów roboczych w tym mających bezpośredni kontakt z klientem również jako usługobiorcy nie tylko w branży gastronomicznej, ale też oświatowej, hotelowej, komunikacyjnej. Oferujemy płyn do dezynfekcji w rozbiciu na dwie podstawowe grupy: płyn do dezynfekcji o zawartości etanolu 70% oraz płyny wirusobójcze w postaci roztworów wodnych. Płyny na alkoholu dzielimy na przeznaczone do bezpośredniej dezynfekcji rąk, ponieważ prócz etanolu w ich skład wchodzi gliceryna nawilżająca ręce oraz płyny bez dodatku gliceryny przeznaczone do dezynfekcji powierzchni. Ze względu na dłuższy czas odparowania płynów wirusobójczych na bazie roztworów wodnych bez dodatku alkoholu, polecamy tego typu środki do dezynfekcji dużych powierzchni, oraz wszędzie tam, gdzie czynnikiem przyśpieszającym odparowanie jest wysoka temperatura, silny przepływ powietrza.

  • Gastronomiczny sklep internetowy - profesjonalne urządzenia do pracy

Nasz gastronomiczny sklep internetowy oferuje urządzenia gastronomiczne najwyższej klasy. Skupiamy sie na selekcji oferowanych produktów, aby klient miał pewność, że zaopatruje się w urządzenia najwyższej klasy zapewniające ciągłą pracę. Urządzenia gastronomiczne z zasady i niejako przymusu dedykowane sa do stałej pracy dosłownie z minuty na minutę. Nie ma mowy o awariach na których usunięcie będziesz czekać kilkanaście godzin. Piec do pizzy, zmywarka do szkła i talerzy, zmywarka kapturowa, piec konwekcyjno-parowy, kuchnia grzewcza muszą pracować non stop, ponieważ ich przestój przynosi straty na wskutek których klient odchodzi pełen niezadowolenia w Twój lokal przynosi straty. Konkurencja nie śpi, tylko czycha na takie wpadki. Dlatego zainwestuj w urządzenia gastronomiczne solidne i trwałe. Uważasz, że Twój budżet jest skromny? Nie szkodzi! Oferujemy leasing dla gastronomii. Sprzedajemy urządzenia gastronomiczne w leasingu dzięki czemu nie musisz czekać, aż budżet będzie zapewniony. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.