• Profesjonalny generator ozonu PS-122-10000mg/h !

Ozonator Vaco PS-122-10000mg/h - generator ozonu

989.00 -9% 899.00
989.00 -9% 899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Kurier 20

Zamówienie telefoniczne: 502 391 482

Zostaw telefon
Generatory ozonu Vaco Ozonatory Vaco to profesjonalne urządzenia, które przekształcają tlen w ozon wykorzystując zasadę wyładowań koronowych. Ozon jest silnym utleniaczem, za pomocą którego można szybko zabijać bakterie i wirusy znajdujące się w powietrzu, a także usuwać grzyby, pleśnie, pestycydy, roztocza, pyły i pyłki alergiczne. Dodatkowo, przy pomocy ozonu można także usunąć wszelkie zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego, w tym tytoniowe, od zwierząt, pożarowe, popowodziowe i inne. Będąc gazem, ozon dociera do wszelkich przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu. Generatory ozonu Vaco mają szeroki wachlarz zastosowań w użytku komercyjnym i domowym. Ich właściwości umożliwiają utlenianie i dezynfekcję w takich miejscach jak mieszkania, biura, przedszkola, zakłady kosmetyczne czy warsztaty. Dzięki temu, że ozon łatwo się rozkłada jego zastosowanie stanowi najczystszą metodę dezynfekcji i sterylizacji. W ofercie firmy Vaco znajdują się dwa modele o generujące ozon z wydajnością 10 i 28 g/h.
Zalety ozonatora Vaco PS-122-10000mg/h profesjonalna konstrukcja niewielka waga kompaktowe wymiary obudowa ze stali nierdzewnej wszechstronne zastosowanie wydajność 10 g/h chip rutenowo-ceramiczny żywotność do 5000 godzin regulacja czasu pracy do 60 minut możliwość pracy ciągłej uchwyt do przenoszenia
Ozonator Vaco PS-122-10000mg/h Generator ozonator Vaco PS-122-10000mg/h to wydajne urządzenie, charakteryzujące się niewielką wagą i kompaktową konstrukcją. Obudowa ozonatora wykonana jest ze stali nierdzewnej i materiałów odpornych na działanie ozonu. Dzięki wyposażeniu w uchwyt, maszyna jest poręczna, więc jej przenoszenie między pomieszczeniami nie stanowi żadnej przeszkody. Za generowanie ozonu odpowiada chip rutenowo-ceramiczny o żywotności do 5000 godzin. Generator jest prosty w obsłudze. Urządzenie wyposażone zostało w pokrętło, za pomocą którego możemy regulować czas pracy w zakresie do 60 minut, co przy uwzględnieniu wydajności 10 g/h pozwala na skuteczną dezynfekcję pomieszczeń o powierzchni do 80 m². Generator może także pracować w trybie ciągłym, co jest przydatne w sytuacji korzystania np. z inteligentnego gniazdka WiFi. Podczas pracy z ozonatorem należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, tj. m.in. opuszczenie obszaru dezynfekcji przez ludzi i zwierzęta czy otwarciu okien do wentylacji po ozonowaniu. Dezynfekowany obszar w większości warunków powinien być bezpieczny po 30 minutach.
Zastosowania Generatora ozonu Vaco PS-122-10000mg/h Generator ozonu Vaco PS-122-10000mg/h wytwarza w ciągu jednej godziny 10 gram ozonu, co w połączeniu z możliwością ustawienia czasu pracy pozwala urządzeniu ozonować pomieszczenia o różnej kubaturze w zależności od potrzeb: od 0 do 50 m³ - od 5 do 10 minut od 50 do 100 m³ - od 10 do 20 minut od 100 do 200 m³ - od 20 do 50 minut

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Gastronomiczny sklep internetowy - urządzenia gastronomiczne w dobrej cenie
Sklep internetowy, dostawca urządzeń do gastronomii oferuje pełne wyposażenie gastronomii. Działamy w zakresie dostaw sprzętu dla restauracji, kuchni cateringowych, barów, pubów, kawiarni i cukierni, food trucków jak również dostarczamy wyposażenie do sklepów spożywczych - lady chłodnicze, regały chłodnicze, regały na butelki. Specjalną ofertę kierujemy do placówek budżetowych - przedszkola i szkoły obsługujemy w ramach przedłużonego terminu płatności. Oferujemy leasing dla gastronomii na atrakcyjnych warunkach.
Nasza stała oferta: piec do pizzy gazowy, piec do pizzy elektryczny, piec konwekcyjno-parowy, piec konwekcyjny, pakowarka do żywności, obieraczka do ziemniaków, pakowarka komorowa, szybkoschładzarka, meble ze stali nierdzewnej, wózek kelnerski, ekspres do kawy automatyczny, ekspres do kawy kolbowy, zmywarka kapturowa, zmywarka do szkła, zmywarka uniwersalna oraz akcesoria kuchenne. Zapraszamy do zakupów. Siedziba naszego sklepu zlokalizowana jest w mieście Wrocław, jednak obsługujemy klientów na terenie całej Polski, świadcząc dostawy za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych.
W ramach walki z koronawirusem w stałej ofercie pozostaje chemia dezynfekcyjna, przyłbice, maseczki, dozownik dezynfekcyjny, mata dezynfekcyjna i inne środki przeciwwirusowe.